9 nejlepších potravin, které jste kdy jedli ze Stanley Cupu

Skončila se další hokejová sezóna, kdy Pittsburgh Penguins (stále truchlící nad ztrátou prvního kola mých Blackhawks, SMH) byl korunován mistrem počtvrté v historii týmu. Potřásli si rukama, nastříkalo se šampaňské a nyní začíná opravdová zábava: léto se Stanley, možná nejúžasnější tradice ve všech sportech, kdy každý hráč dostane svůj vlastní osobní den s pohárem.

GIF s laskavým svolením giphy.com

Lord Stanley byl po celém světě. Zaručuji, že trofej je mnohem cestovatelnější než vy. Po celou dobu se účastnil všech druhů shenaniganů. Hráči v něm nechali pokřtít své děti a je známo, že si občas zaplavou. Přes to všechno se mnoho hráčů podílelo na tradici plnění trofeje jídlem. Zde je několik nejdůležitějších věcí.

Cereálie

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením cbssports.com

jak můžete zjistit, zda je ananas zralý

Tady je jeden způsob, jak udělat svou ranní misku Lucky Charms více vzrušující: sníst ji ze stříbrného poháru o hmotnosti 35 liber. Poté, co v minulé sezóně vyhrál pohár, byl Andrew Desjardins z Blackhawks nejnovější z dlouhé řady hráčů NHL, kteří si dopřáli své oblíbené cereálie z dobrého ole Stanley. Mezi další patří Kings Anze Kopitar, Bruins Brad Marchand a Capitals Mike Richards.

Psí žrádlo

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením tampabay.com

Tenhle vás možná přiměje přehodnotit, že budete jíst cokoli ze šálku, pokud budete mít někdy to štěstí, abyste dostali šanci. Ale buďte si jisti, že Stanley Cup je VIT (Very Important Trophy) a má handler, který ho čistí a sleduje ho 24/7. Toto jsou psi Nolana Pratta po vítězství Tampa Bay v roce 2004, ale mnoho psy před a po nich měli to štěstí, že z toho jedli a pili spolu se svými bližními.

Masové koule

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením firstwefeast.com

Masová koule , karbanátek, trofej pod ... toto je jedno z více náhodných potravin vybraných k naplnění šálku a určitě také jedno z nejsmutnějších. Pokud se Luc Robitaille z králů snažil být kreativní, odvedl dobrou práci. Doufám, že tam byly také nějaké špagety.

Kuřecí křídla

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením imperialwingsbuffalo.com

co jsou sušené švestky před sušením

Patrick Kane (miluji tě vždycky, Kanere) z Blackhawks údajně naplnil pohár buvolími křídly z Imperial Pizza během jedné ze svých tří cest se Stanleym po rodném domě v Buffalu v New Yorku. Nejsou k dispozici žádné obrázky, ale obsluha šálku se zjevně ujistila, že šálek byl nejprve vyložen fólií…

M&M

Stanley Cup

Křičte na LA Kings za to, že jste muži lidu a plníte Stanleye jídlem, které můžete sdílet s veřejností. Během jejich bar procházení prostřednictvím LA den po vítězství Alec Martinez naplnil trofej různými typy M&M pro ostatní návštěvníky barů, aby si pomohli #makeitrain.

jak dlouho je pivo dobré po datu expirace

houskové knedlíky

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením nhl.com

Marian Hossa, také z Blackhawks, pochází ze Slovenska. Přirozeně si tedy vzal Stanleyův pohár domů a naplnil ho houskové knedlíky . Hossa je zjevně mužem zvyku, protože to dokázal třikrát, když Chicago v posledních sedmi letech vyhrál pohár. Respekt.

Zmrzlina

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením Tyler Toffoli přes Twitter

kolik je porce bobulí

Toto je dobrý způsob, jak si po zbytek života dát nepřiměřeně velká očekávání ohledně zmrzlinových pohárů. LA’s Tyler Toffoli použil trofej jako obří zmrzlinový talíř během svého dne s pohárem v roce 2014. Myslím, že kdybych měl jeden den s pohárem, udělal bych totéž.

Čokoládové mléko

Stanley Cup

Pít čokoládové mléko z obří stříbrné trofeje může být jen snem každého dítěte, bez ohledu na to, zda to ví nebo ne. Dělat to v obleku Supermana byl jen další bonus pro děti Dustina Browna po vítězství Kings v roce 2012.

Putin

Stanley Cup

Foto s laskavým svolením Flickr

Nemysleli jste si, že by tento seznam mohl vyjít bez zmínky o alespoň jednom kanadském favoritovi, že? Pokud nejste obeznámeni, poutin je jeden horký nepořádek pokrmu, který kombinuje hranolky, horký sýr a tvaroh. Překvapivě jsem našel pouze jeden příklad, a to byl Aaron Rome of the Ducks, který oslavoval poté, co Anaheim vyhrál pohár v roce 2007.